Stavební dohled, ústřední topení a chlazení

Provádíte stavební činnost svépomocí a potřebujete kvalitní a odborný stavební dohled?

Potřebujete odbornou montáž ústředního topení?

Stavební dozor není formalita, jak by si mnozí mysleli. Je to důležitá činnost odborného parcovníka, který zajišťuje stavbu svépomocí v souladu s požadavky stavebního zákona. Naše firma nabízí odborný stavební dozor, který Vám ušetří spoustu starostí. Náš stavebně odborný pracovník zajistí, aby byly dodrženy podmínky stavebního povolení.

Stejně tak nabízíme i odbornou montáž ústředního topení i chlazení. V portfoliu našich služeb najdete kompletní dodávku a montáž rozvodů ústředního vytápění a to nejen u bytových a rodinných domů, ale také u průmyslových objektů a veřejných budov.

Do našeho portfolia služeb řadíme záruční i pozáruční servis kotle. Dále nabízíme především servis kotlů, opravu kotlů, prodej kotlů, čištění kotlů, montáže a revize plynovodů, ale zákazník zde najde i služby, jako je oprava plynových kotlů, roční prohlídka kotle, roční prohlídka plynového kotle, výměna plynového kotle, revize spalinových cest, ale také dotace výměna kotle, elektroinstalatérské práce, topenářské práce, drobné opravy.

Oblast Praha, dále pak jednotlivé městské části Prahy a města v okolí Prahy, tj.: Beroun, Kladno, Roztoky, Říčany, Úvaly, Černošice, Hostivice, Brandýs nad Labem, Čelákovice, Unhošť, Jesenice, Jílové u Prahy, Kralupy nad Vltavou, Velvary, Praha západ, Praha východ, to jsou místa, kde se můžete spolehnout na naše spolehlivé a odborné služby.

Kontaktujte nás

Jsme tu pro Vás a rádi Vám pomůžeme! Neváhejte nám zavolat!