Záruční servis kotle

Záruční servis kotle je jednou z důležitých služeb naší firmy. Moderní plynové topné kotle mají vysoké tepelné a energetické parametry a trvanlivost. Aby se však zajistil plynulý provoz kotle po celou dobu zaručenou výrobcem, musí majitel zařízení přísně dodržovat pravidla pro údržbu plynových kotlů.

Každý specialista na plynový servis, stejně jako naši odborníci, jsou samozřejmě povinni zkontrolovat stav zařízení, včetně pojistných ventilů, a vyhodnotit funkčnost kouřových ventilačních systémů a plynotěsnost jejich jednotek s četností stanovenou pravidly a smlouvou o údržbě plynového kotle.

V našem portfoliu služeb jsou samozřejmě i služby, které zahrnují záruční i pozáruční servis kotle. Dále nabízíme především servis kotlů, opravu kotlů, prodej kotlů, čištění kotlů, montáže a revize plynovodů, ale zákazník zde najde i služby, jako je oprava plynových kotlů, roční prohlídka kotle, roční prohlídka plynového kotle, výměna plynového kotle, revize spalinových cest, ale také dotace výměna kotle, elektroinstalatérské práce, topenářské práce, drobné opravy.

Bydlíte-li v oblasti Praha, dále pak jednotlivé městské části Prahy a města v okolí Prahy, tj.: Beroun, Kladno, Roztoky, Říčany, Úvaly, Černošice, Hostivice, Brandýs nad Labem, Čelákovice, Unhošť, Jesenice, Jílové u Prahy, Kralupy nad Vltavou, Velvary, Praha západ, Praha východ, můžete se spolehnout na naše služby.

Kontaktujte nás

Porouchal se Vám kotel ještě v záruční době? Naši odborníci si vždy vědí rady, zavolejte nám!